Dom ProduktyModuły Cisco SFP

SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

Orzecznictwo
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
To dobry dostawca z dobrą obsługą.

—— Mark Rejardest

LonRise to dostawca towarów, to biznes wartości.

—— David Vike Moj

Bardzo miła współpraca, cenny dostawca, będzie kontynuowała współpracę

—— Johnny Zarate

Podczas dostawy towar został uszkodzony przez DHL, ale LonRise zorganizował nam nowy towar na czas, naprawdę towary bardzo doceniamy dla naszego dostawcy

—— Li Papageorge

Zaufany dostawca w Chinach, Bardzo chętnie współpracuje z Lonrise.

—— Rohit Verma

Dobra jakość w dobrej cenie, to mój pierwszy zakup sprzętu z Chin, szybka dostawa, DHL 3 dni do Meksyku, miłe doświadczenie.

—— Sergio varela

Im Online Czat teraz

SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego
SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

Duży Obraz :  SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Cisco
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: SFP-10G-LR-S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50
Cena: negonation
Szczegóły pakowania: wspólny pakiet
Czas dostawy: 2-3 dni
Zasady płatności: Western Union, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 1000

SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

Opis
Warunek: NIB i używane Gałąź: Cisco
typu: transceriver optyczny struktura portu: modułowość
Prędkość przesyłu danych: 10/100/1000 Mb / s Ścieżka: kanał światłowodowy
Przetestowany: nowe zapieczętowane pudełko
High Light:

cisco switch fiber module

,

cisco sfp transceivers

SFP-10G-LR-S Cisco Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy dla centrum danych / szafki okablowania korporacyjnego

SFP-10G-LR-S

Funkcje Cisco SFP-10G-LR-S

Szybkie Szczegóły:

Moduły Cisco 10GBASE SFP + oferują szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrum danych, szafy okablowania przedsiębiorstwa i aplikacji transportowych dostawcy usług.

Cisco SFP-10G-LR-S Dane techniczne

  • Współczynnik kształtu: SFP +
  • Typ urządzenia: moduł nadbiornika
  • Typ interfejsu (magistrala): moduł wtykowy
  • Technologia łączności: przewodowy
  • Zastosowanie: 10GBASE-LR
  • Szybkość przesyłania danych: 10 Gb / s
  • Długość fali: 1310nm
  • Maksymalna odległość: 10 km
  • Typ włókna: SMF
  • Złącze: DuplexLC
  • DDM: z DDM
  • Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C

Aplikacje:

  • Współczynnik kształtu: SFP +
  • Typ urządzenia: moduł nadbiornika
  • Typ interfejsu (magistrala): moduł wtykowy
  • Technologia łączności: przewodowy
  • Zastosowanie: 10GBASE-LR
  • Szybkość przesyłania danych: 10 Gb / s
  • Długość fali: 1310nm
  • Maksymalna odległość: 10 km
  • Typ włókna: SMF
  • Złącze: DuplexLC
  • DDM: z DDM
  • Temperatura pracy: 0 ~ 70 ° C

Zamawianie informacji:

PN OPIS
GLC-LH-SM GE SFP, złącze LC Transceiver LX / LH
GLC-LH-SMD Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-LX / LH SFP, MMF / SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MM GE SFP, złącze LC SX transceiver
GLC-SX-MMD Moduł nadawczo-odbiorczy 1000BASE-SX SFP, MMF, 850nm, DOM
GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP
GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP

Zdjęcia w celach informacyjnych:

Szczegóły kontaktu
LonRise Equipment Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Laura

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty