Dom ProduktyModuły Cisco SFP

XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km

Orzecznictwo
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
To dobry dostawca z dobrą obsługą.

—— Mark Rejardest

LonRise to dostawca towarów, to biznes wartości.

—— David Vike Moj

Bardzo miła współpraca, cenny dostawca, będzie kontynuowała współpracę

—— Johnny Zarate

Podczas dostawy towar został uszkodzony przez DHL, ale LonRise zorganizował nam nowy towar na czas, naprawdę towary bardzo doceniamy dla naszego dostawcy

—— Li Papageorge

Zaufany dostawca w Chinach, Bardzo chętnie współpracuje z Lonrise.

—— Rohit Verma

Dobra jakość w dobrej cenie, to mój pierwszy zakup sprzętu z Chin, szybka dostawa, DHL 3 dni do Meksyku, miłe doświadczenie.

—— Sergio varela

Im Online Czat teraz

XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km

XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km
XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km

Duży Obraz :  XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: Cisco
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: XFP-10GZR-OC192LR
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1UNIT
Szczegóły pakowania: NOWOŚĆ W BOX
Czas dostawy: 2-3 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 50 jednostek / miesiąc

XFP-10GZR-OC192LR Moduł Cisco XFP 10GBASE-ZR i OC192 LR2 1550 nm 80 km

Opis
Nazwa produktu: Moduł Cisco XFP Model produktu: XFP-10GZR-OC192LR
Typ okablowania: 10GBase-ZR Szybkość linii: OC-192 / STM-64
Gwarancja: 2 lata Czas realizacji: w ciągu 2 - 3 dni po otrzymaniu płatności
High Light:

cisco sfp transceivers

,

cisco fiber transceiver

Moduł Cisco XFP-10GZR-OC192LR 10GBASE-ZR i OC192 LR2 XFP

1. Opis:

Moduł Cisco XFP oferuje klientom różne opcje łączności 10 Gigabit Ethernet i Packet-over-SONET / SDH (POS) dla centrum danych, szafy okablowania przedsiębiorstwa i aplikacji transportowych dostawcy usług.

funkcje

  • Zgodność z XFP MSA Rev 4.5
  • Szybkość transmisji od 9,95 Gb / s do 11,3 Gb / s
  • Nie jest wymagany zegar referencyjny
  • Chłodzony odbiornik EML i APD 1550nm
  • długość łącza do 80 km
  • + 1,8 V, + 3,3 V, napięcie zasilania + 5V
  • Mała rozpraszanie mocy 2,5 W Maksymalna
  • Obsługiwany tryb pętli XFI i torowiska
  • -5ºC do 70ºC Temperatura obudowy roboczej
  • Wydajność diagnostyczna Monitorowanie temperatury modułu, napięć zasilania, prądu polaryzacji lasera, przesyłania mocy optycznej i odbioru mocy optycznej
  • Zgodny z RoHS6 (bezołowiowy)

Parametr

Pakiet (Form Factor) XFP
Szybkość transmisji danych (typowa) 10,3 Gb / s
Środkowa długość fali 1550nm
Dystans 80 km
Diagnostyka Monitor cyfrowy
Nadajnik Chłodzony laser EML
Odbiorca Fotodetektor APD
Moc wyjściowa TX (dBm) 0 ~ + 4
Czułość RX (dBm) -24
Niska / wysoka temperatura obudowy 0 ° C ~ 70 ° C
Napięcie zasilania (typowe) 3.3v
Złącze Dupleks LC / UPC

2. Firma

Reprezentowane marki
• LONRISE jest certyfikowanym dystrybutorem Cisco w Chinach, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie całej serii produktów sieciowych Cisco, takich jak przełączniki, routery, punkt dostępowy (AP), zapora sieciowa, moduły światłowodowe i EOPN, urządzenia GOPN Telecom

3. Zalety
4. Pakowanie i wysyłka
Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek produktem, zapraszamy do konsultacji!
Wendy Ho
LONRISE EQUIPMENT CO., LTD

Dodaj: Rm.805, budynek komercyjny Rongjin, Rongmei Rd, Songjiang 201613, Szanghaj, Chiny.
Whatsapp: +8613661507914
Skype: Wendy-Lonrise

Szczegóły kontaktu
LonRise Equipment Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Laura

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty