Dom ProduktyModuł Huawei SFP

Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Orzecznictwo
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Chiny LonRise Equipment Co. Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
To dobry dostawca z dobrą obsługą.

—— Mark Rejardest

LonRise to dostawca towarów, to biznes wartości.

—— David Vike Moj

Bardzo miła współpraca, cenny dostawca, będzie kontynuowała współpracę

—— Johnny Zarate

Podczas dostawy towar został uszkodzony przez DHL, ale LonRise zorganizował nam nowy towar na czas, naprawdę towary bardzo doceniamy dla naszego dostawcy

—— Li Papageorge

Zaufany dostawca w Chinach, Bardzo chętnie współpracuje z Lonrise.

—— Rohit Verma

Dobra jakość w dobrej cenie, to mój pierwszy zakup sprzętu z Chin, szybka dostawa, DHL 3 dni do Meksyku, miłe doświadczenie.

—— Sergio varela

Im Online Czat teraz

Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC
Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Duży Obraz :  Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Huawei
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OSX010000
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 pc
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: ZAMKNIĘTE W TORBIE
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: Western Union, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100 SZTUK / MIESIĄC

Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Opis
Numer części: OSX010000 marki: Huawei
Współczynnik kształtu nadajnika-odbiornika: SFP + Prędkość transmisji: 10 Gbit / s
Standardowa zgodność: 10Gbase-LR Długość fali środkowej (nm): 1310
High Light:

moduł światłowodowy SFP

,

moduł optyczny SFP



Huawei Optyczny nadajnik-odbiornik OSX010000 SFP + 10G moduł jednomodowy 1310nm 10 km LC

Przegląd OSX010000

Huawei OSX010000 to transceiver optyczny 10G. To moduł jednomodowy.

Specyfikacja OSX010000

Specyfikacja OSX010000

Współczynnik kształtu nadajnika-odbiornika SFP +
Prędkość transmisji 10 Gbit / s
Długość fali środkowej (nm) 1310
Standardowa zgodność 10Gbase-LR
Rodzaj złącza LC
Odpowiedni kabel i maksymalna odległość transmisji Światłowód jednomodowy: 10 km
Moc nadawania (dBm) -8,2 do +0,5
Maksymalna czułość odbiornika (dBm) -12,6
Moc przeciążeniowa (dBm) 0,5
Współczynnik ekstynkcji (dB) 3.5
Temperatura robocza 0 ° C do 70 ° C (32 ° F do 158 ° F)
Wymiary netto (D x W x H mm) 110 x 70 x 37


FAQ


1. Skąd pochodzą twoje produkty?
Wszystkie nasze produkty pochodzą z dystrybucji Cisco / Huawei, bezpośrednio od partnera Cisco / Huawei. Jesteśmy lokalnym partnerem firmy Cisco z certyfikowanym certyfikatem Cisco.


2. Jeśli wszystkie urządzenia mogę kupić w lokalnym Cisco?
W przypadku wszystkich urządzeń możesz kupić usługę od lokalnego, ponieważ nasze towary są wolne od inteligentnych sieci, wszystkie z czystym numerem seryjnym.


3. Jak wysłać towar?
Lonrise współpracuje z DHL, FEDEX, UPS i TNT. Twoje zamówienie zostanie wysłane ekspresową dostawą od drzwi do drzwi.


4. Jaki jest twój termin płatności?
Zawsze akceptujemy 10% zaliczki. W przypadku długoterminowej współpracy możemy rozważyć zastosowanie kredytu odpowiednio.

Produkty powiązane

ESFP-LH80-SM1591 OMXD30000 OSM010C02

 

SFP-10G-ZR SFP-FE-LX-SM1550-BIDI XFP-SX-MM850

SFP-GE-LX-SM1310 S-SFP - GE-LH40-SM1310 CSFP-GE-FE-BXD1


Szczegóły kontaktu
LonRise Equipment Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: Laura

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)